شرکت هومان پویان با 15 سال سابقه بازرگانی بین المللی، با شناخت مشکلات حمل و نقل داخلی و بین المللی، در سال 1395 اپیلیکشن حمل و نقل زمینی زینگ را رونمایی کرد. از سال 1395 تا 1399 با فراهم کردن بستر اینترنتی مناقصات حمل و نقل، بیش از 15000 بار داخلی و بین المللی را به صورت آنلاین مدیریت نمود و سرانجام در سال 1400 با کسب مجوز کشتیرانی بین المللی به عنوان نخستین فورواردر کشتیرانی که تمام خدمات آن به صورت آنلاین ارائه می شود، مستقیما وارد عرصه کشتیرانی شد.

با توجه به سابقه نرم افزار محبوب زینگ و استقبال فعال بیش از 14 هزار بازرگان ایرانی در این نرم افزار، رویکرد این شرکت همواره مبتنی بر I.T بوده و تمام تلاش ما این است که بدون دخالت نیروی انسانی، تمام پروسه حمل و نقل اعم از استعلام قیمت، رزور کانتینر، رصد بار و انجام ترخیصیه کشتیرانی، به صورت لحظه ای و آنلاین انجام پذیرد.

اعلام قیمت لحظه ای

هومان پویان به عنوان نماینده شرکتهای بزرگ حمل و نقل دریایی در ایران و جهان، همواره مبالع خدمات را از طریق API های نرم افزاری، به صورت آنلاین و لحظه ای به بازرگانان اعلام می نماید. علاوه بر این با ارتباط نرم افزاری مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی های روز در حوزه I.T امکان استفاده مشترک از خدمات بیش از 300 شرکت فورواردر در سراسر جهان را نیز فراهم نموده است به گونه ای که درخواست های مشتریان در بنادر خاصی که لاین های مستقیم به ایران ندارد، به صورت آنلاین به شرکت های فعال در بنادر مدنظر ارسال شده و ارزان ترین قیمت ممکن از طریق خطوط ترکیبی در کوتاه ترین زمان ممکن به کاربران اعلام می گردد.